nadpis zavod

JAK JE ZARUČENA BEZPEČNOST?

Překážky jsou vyrobeny a instalovány profesionály a podrobeny zátěžovým testům před konáním závodu. V průběhu závodu bude v prostoru startu / cíle a u fyzicky nejnáročnějších překážek přítomen zdravotní dozor. Jedná se o závod na vlastní nebezpečí, každý účastník by měl zvážit především své fyzické schopnosti!

CO KDYŽ NEZVLÁDNU NĚKTEROU Z PŘEKÁŽEK?

Pro případ, kdy nepřekonáš určitou překážku a není pořadatelem uvedeno jinak, se o ní můžeš pokusit znovu, pokud svými dalšími pokusy nebráníš ostatním účastníkům v postupu.U fyzických překážek je možnost penalizace ve formě angličáků nebo trestné obíhací kolečko. Počet angličáků Ti sdělí dozor na překážce nebo bude uveden číslicí na cedulce u překážky, penalizační kolečko bude vyznačeno jinou barvou než původní trasa (červeně). Počítej si nahlas a buď poctivý sám kvůli sobě... nikdy nevíš, kdo Tě v té tmě pozoruje…

U logických úkolů Ti pořadatel poskytne náhradní, méně obtížnou, ale časově náročnější variantu.

JAK A KDY PROBÍHÁ START?

Startuje se po západu slunce v intervalových rozestupech. Do temných hvozdů budete kvůli vystupňování zážitku vypouštěni podle registrace. Jednotlivec sám, tým pospolu. Prozatím je očekávaný start nastaven na 19,30.

JAKÉ JE POVINNÉ / DOPORUČENÉ VYBAVENÍ?

Ve startovním balíčku je zdarma zvuková signalizace pro případ ztráty nebo nehody. Čelovku je nutné mít vlastní a plně funkční. Bez tohoto vybavení nebudete vpuštěni na start. Zároveň doporučujeme vzít si s sebou mobilní telefon, ideálně v nepromokavém pouzdře.

nadpis registrace

JAK SE PŘIHLÁSÍM NA ZÁVOD?

K přihlášení využij registrační formulář na našich stránkách a sleduj další instrukce. Potvrzení o úspěšné registraci obdržíš emailem uvedeným během registrace.

JE KAPACITA ZÁVODU OMEZENA?

Ano. Z důvodu zachování kvality závodu je kapacita účastníků omezena a o jejím naplnění budete průběžně informováni na našich stránkách.

POKUD ZAREGISTRUJI TÝM, MOHU ZPĚTNĚ NAHLAŠOVAT ČLENY?

Ano, přihlašovat dodatečně členy týmu můžete po celou dobu, kdy je otevřená registrace, ale maxiální počet členů je 5. Nicméně sleva se původním členům týmu vypočítává v době první registrace, takže dodatečným přidáním členů se již cena původně registrovaným nemění. Nově registrovaným členům bude vypočítaná taková sleva, která odpovídá aktuálnímu celkovému počtu členů týmu v době nové registrace.

JE MOŽNÉ SVOJI REGISTRACI ZRUŠIT?

Po zaplacení registračního poplatku, tedy od momentu, kdy se registrace stává závaznou již není možné registraci rušit. Nicméně je možné za sebe najít náhradu, pokud víš, že se závodu nebudeš moci zúčastnit. S identifikačními údaji náhradníka (jméno, příjmení, email, adresu, datum narození a telefon) se na nás obrať na info@nightrunner.cz a do předmětu napiš NÁHRADNÍK.

nadpis dalis

NEVÍM, JESTLI „NA TO MÁM“?

Night runner je náročný závod, který je nejen o fyzické zdatnosti, ale i o schopnostech řešit logické úkoly. Takže v něm může nečekaně získat výhodu i ten, kdo běžně „nevyhrává“ na tradičních překážkových nebo běžeckých závodech.

Navíc, hlavní je doběhnout, neztratit se, postavit se svému strachu a překonat sám sebe. I ten, kdo doběhne poslední, bude v cíli přivítán jako vítěz!

JAKÉ JE OBČERSTVENÍ BĚHEM ZÁVODU?

V průběhu závodu bude zajištěn dostatek pitné vody.

JAK VYPADÁ ZÁZEMÍ?

Pro depo bude vyhrazena označená louka, na které bude vyhrazená část pro parking a vyhrazená část pro stany. K dispozici budou toalety a tekoucí voda. V depu bude možnost zakoupit si teplé i studené občerstvení a nápoje. Snídaně budou podávány druhý den od 7- 9 hodin všem, kteří si je objednali při registraci.

Co se bude dít po závodě?

Budeme rádi, když to pro vás doběhnutím do cíle neskončí. V cíli čekáme na posledního závodníka, poté vyhlásíme vítěze a rozdáme ceny. Zažehneme ohně a za zvuků vytí a kytar strávíme zbytek noci.

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?

Kontaktujte nás na e-mailu: info@nightrunner.cz